fbpx

Une veebikursus

Progress unekvaliteedis

Anname sulle praktilised oskused, kuidas iseseisvalt parandada une kvaliteeti, keskkonda ning avastada harjumusi, mis aitavad saavutada kvaliteetsema ja rahulikuma une pingelisel perioodil.

Timo Oja ja Helle Tõnts terviseprogress une koolitus

Igaüks meist soovib head und, rohkem energiat ja tasakaalu töö ning puhkuse vahel, oled nõus? Küll aga teame, et mida aeg edasi, seda keerulisemaks see väljapuhkamine osutub tänapäeva kiire elutempoga maailmas. Minu rahutu uni on pannud mind otsima lahendusi, mis ennetaks mul suuremaid uneprobleeme tulevikus.

Just sel põhjusel olen salvestanud koos armas Helle-ga põhjaliku kursuse unest. Antud veebikursuse kaudu jagame sinuga hoolikalt valitud teadmisi, strateegiaid ja nippe, mis aitavad sul toime tulla eriti just und rööviva stressiga. Kõigil on mingi hetk, kui ei suuda uinuda ja magada rahulikult kogu öö. 

Kursuselt leiad isiklikult sobivad lahendused, mida rakendada  kui soovid und tuua fookusesse. Sa õpid parandama oma uneharjumusi ning kuidas luua endale sobivaim magamiskeskkond. 

Kursusel avaneb sulle ligipääs rohkem kui 7 tunnisele videosalvestustele, lisamaterjalidele ning kasulikele viidetele. Kõige seda saad läbi töötada omas tempos ning noppida just need teadmised, mida sul hetkel vaja. See kõik annab sulle laiapõhjalise ülevaate unehügieenist, mis aitab ennetada sinu uneprobleeme.

Kujuta ette, kui palju võiks parandada sinu elukvaliteeti parem uni? Sina oled juhtpositsioonil, teadlik milliseid samme ja muutusi sisse viia!

Tule liitu meie kursusega Terviseprogress veebilehel!

Paremate une soovidega,

Timo Oja & Helle Tõnts

ettesalvestatud unekoolituse kava
Scroll to Top