fbpx

Saavuta une koolitusega teadmised, kuidas ärgata tööpäeval
värske ja puhanuna

Unetarkust andnud edasi:

Kui oluline on sulle uni ja välja puhkamine?

On sul kunagi mõttesse tulnud, et magame elu jooksul ligikaudu 1/3 oma ajast? Veedame iga päev 24 tunnist ligi 8 voodis. Aga, kui tõsiselt sa tähelepanu pöörad ja tead müstilisest unemaailmast? 2018. aasta küsitlusuurimuses peegeldus tõsiasi, et inimesed tähtsusta und piisavalt. 

Inimesed ei tähtsuta und piisavalt -Timo Oja une coach

Tervislik uni on kui investeering elukvaliteeti

Tänases elutempos, kus näib valitsevat pidev kiirustamine ja pikk nimekiri kohustusi, on kerge unustada, et meie une kvaliteet mõjutab otsustavalt järgnevat 16 tundi – meie töö efektiivsust, suhteid lähedaste ja kolleegidega, energiataset ja palju muud. 

Ja mis puutub tervisesse, siis uni mängib siin keskset rolli. Unepuudus võib tuua kaasa mitmesuguseid tüütuid tervisekaebusi. 

Kuidas unepuudus mõjutab meie tervist - Une coach Timo Oja

Unekoolituse sisul lähtun

Uneteadus ei pea olema keeruline – Minu koolitus aitab sul mõista une põhialuseid ning kuidas need sinu heaks töötavad. Näiteks koosneb uni erinevatest faasidest, millest igaühel on oma funktsioon keha taastamisel ja ajutegevuse korrastamisel.

Me kõik teame, et uni on meie keha ja vaimu taastamise oluline osa. Minu eesmärk on aidata sul kujundada endale uneharjumused, mis toetavad su heaolu. Kuidas? Regulaarne uneaeg, rutiinne magamaminek ja ärkamine ning ekraaniaja piiramine enne magamaminekut on vaid mõned võtmenipid, mis aitavad luua sulle tervisliku unemustri.

Sinu toiduvalikul on suur mõju unekvaliteedile. Und tehakse läbi õige tooraine. Kofeiin ja rasked toidud enne magamaminekut võivad segada head und, samal ajal kui teatud toiduained, nagu kergesti seeditavad valgud ja magneesiumirikkad toidud, soodustavad rahulikumat unekogemust. Jagan nippe ja soovitusi koolitusi.

Kas tead, et stress on üks levinumaid unehäirete põhjuseid? Õpi koolitusel tervislikke strateegiaid, kuidas stressiga toime tulla ning parandada seeläbi oma unekvaliteeti. Toon välja efektiivsed lõdvestumistehnikad, mis aitaks lõõgastuda ja viia kiiremini une lainele. 

Sinu une keskkond on võtmeks rahuliku une saavutamisel. Koolitusel jagan nõuandeid, kuidas luua sobiv keskkond, kus uni saab kvaliteetselt voolata. Hämar valgustus, taustamüra ja mugav voodi on vaid osa sellest, kuidas saame sulle aidata luua meeldiv unerutiin.

Olen kui teejuht parema une saavutamiseks.
Küsi pakkumist koolitusele

Aitan saavutada su lähedastel või kolleegidel und, mida nad vajavad!

Timo Oja une koolitused
Scroll to Top